Wygraj indeks i zostań ‚31337’

Od 2 dni trwa konkurs 31337 zorganizowany przez Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych. Prawie 600 uczestników z całej Polski walczyć będzie m.in. o indeks tej uczelni.

Konkurs adresowany jest do osób pomiędzy 17 a 21 rokiem życia interesujących się komputerami, informatyką i nowymi technologiami, które chcą pogłębiać swoją wiedzę na studiach informatycznych.

Rozpoczynający się 14-go lutego br. pierwszy etap konkursu polegać będzie na rozwiązaniu kolejnych 10-ciu zadań informatycznych, logicznych i matematycznych.

Codziennie na WWW konkursu (31337.pjwstk.edu.pl) opublikowane zostanie nowe zadanie, na którego rozwiązanie uczestnicy mają czas do godziny 23.59 danego dnia.

Drugi etap, do którego przechodzi 30-tu najlepszych uczestników, odbędzie się w marcu br. w siedzibie PJWSTK.

Nagrodą dla zwycięzcy jest indeks PJWSTK oraz darmowe studia przez co najmniej rok. Dodatkowo, najlepsi otrzymają nagrody od firm współpracujących z PJWSTK przy konkursie: IBM Polska, Microsoft Polska oraz Wydawnictwa Naukowo-Technicznego i miesięcznika CHIP.

Patronat medialny nad konkursem sprawują portale o2.pl i hacking.pl, miesięczniki: edukacyjny „Perspektywy”, oraz komputerowy „CHIP”, a także tygodnik „Przekrój”.

Patronem honorowym konkursu jest Ambasada Japonii w Polsce.
http://31337.pjwstk.edu.pl
Konkurs 31337