Zeroo.pl – nowy numer dostępowy do Internetu

Pod marką Zeroo.pl startuje nowy numer dostępowy do Internetu: 020 94 80. Jego siłą ma być bezpłatny dostęp do zawartości partnerskich serwisów internetowych.

Usługa została stworzona przez firmę Kreativ przy współpracy z P.S.I.-net Internet. Partnerem technologicznym jest Energis Polska, który już wcześniej wprowadzał tego typu usługi.

Zeroo będzie współpracować z takimi witrynami jak www.fotka.pl, www.sciaga.pl oraz www.smsbox.pl. Razem przyciągają one prawie 1 milion unikalnych użytkowników miesięcznie, co według twórców jest gwarancją powodzenia oferty.

„Wraz z rozwojem usług modemowego dostępu do internetu coraz większą rolę będzie odgrywać wartość dodana każdej oferty. Z tego powodu zdecydowaliśmy się postawić na dużych graczy, już teraz oferujących płatne wersje swoich stron. Darmowy dostęp do tych zasobów dla użytkowników zeroo będzie dużym plusem naszej oferty” – mówi Rafał Agnieszczak z firmy Kreativ.

Słowa te potwierdza Arkadiusz Cyganek z P.S.I-net: „Uważamy, że wspólnie obrana strategia w zakresie oferowania użytkownikom modemów dodatkowego kontentu i usług jest dobrą formą zachęty do przełączenia się na numer 020 94 80. W zamian użytkownicy Ci otrzymują lepszą jakość połączeń, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów związanych z dostępem do płatnych serwisów partnerskich i usług”.

Okres wakacyjny ma być testem dla nowej oferty. Jej pełne uruchomienie na wszystkich stronach partnerskich planowane jest na wrzesień.

Podziękowania dla DiGGeR’a za podesłanie informacji.