456 godzin darmowych rozmów w nowych planach telefonicznych TP

Telekomunikacja Polska wprowadza nowe, rewolucyjne na polskim rynku telefonii stacjonarnej, plany telefoniczne. W ramach abonamentu TP oferuje m.in. korzystanie – wieczorem oraz w weekendy i święta – z nieograniczonej liczby dowolnie długich połączeń lokalnych i międzymiastowych bez dodatkowych opłat – nawet przez 456 godzin miesięcznie!

„Nowe plany telefoniczne to odpowiedź na oczekiwania Klientów, którzy, jak pokazały badania marketingowe, są bardzo zainteresowani tą ofertą” – powiedział Prezes Telekomunikacji Polskiej Marek Józefiak. „Spodziewamy się, że w perspektywie roku skorzysta z niej około miliona osób. Wprowadzając darmowe lub tanie stawki, chcemy pobudzić rozwój rynku telekomunikacyjnego oraz stymulować wzrost konsumpcji usług telekomunikacyjnych. Mamy nadzieję, że ta oferta odmieni polski rynek telekomunikacyjny” – dodał.

Dwa z trzech nowych planów telefonicznych zawierają innowacyjną konstrukcję – w ramach abonamentu, w określonych porach, Klienci mogą korzystać z połączeń lokalnych i międzymiastowych bez ograniczenia liczby i czasu trwania tych połączeń. Dodatkowe korzyści to najtańsze dla Klientów indywidualnych połączenia do sieci komórkowych – tylko 67 gr z VAT za minutę w dni robocze między 18.00 a 8.00 oraz w weekendy. W trzecim planie telefonicznym obowiązują najniższe na rynku ceny połączeń międzymiastowych i atrakcyjne ceny połączeń do sieci komórkowych.
Ponadto, we wszystkich trzech planach dostępne są produkty taryfowe: wybrane numery TP, rozmowy z rabatem TP, rozmowy za pół ceny TP, umożliwiające obniżenie cen połączeń nawet o 80%.

Wszystkie rozmowy w nowych planach rozliczane będą z dokładnością do sekundy, a płatne połączenia odpowiadają cenom w planie sekundowym TP dom.

Niestety za przyjemność korzystania z darmowych połączeń będzie trzeba zapłacić dosyć wysoki abonament w zależnie od planu taryfowego: 70 lub 85 zł z VAT.

Więcej informacji na stronach Telekomunikacji Polskiej.