Internet Banking Security

W dniach 22-23 sierpnia w krakowskim holetu Sheraton odbędzie się konferencja dot. bezpieczeństwa systemów bankowych – Internet Banking Security.

Celem konferencji jest odpowiedź na pytanie: w jaki sposób rozwijać potencjał bankowości internetowej podnosząc jednocześnie poziom bezpieczeństwa.

Dowiemy się z niej również jak edukować obecnych i potencjalnych użytkowników kont internetowych w zakresie bezpiecznego korzystania z takich usług i ewentualnych zagrożeń.

Gościem specjalnym będzie Robert Lee Ayers, dyrektor ds. Obrony kluczowej infrastruktury kraju (Critical National Infrastructure Defence) w firmie Northrop Grumman Mission Systems Europe.

Internet Banking Security to konferencja skierowana do:

– kadry wyższego i średniego szczebla firm z branży usług finansowych i bankowości,
– pracowników departamentów bankowości elektronicznej,
– oficerów bezpieczeństwa,
– kierowników działów IT sektora bankowego,
– osób odpowiedzialnych za zarządzanie zmianami, dobór rozwiązań i technologii służących optymalizacji procesów zachodzących w organizacji finansowej.

Do udziału zapraszamy: członków Zarządu, dyrektorów, doradców Zarządu ds. IT, strategów, analityków, członków i kierowników zespołów – przedstawicieli banków oraz dostawców rozwiązań informatycznych dla sektora bankowego.

Szczegóły informacyjne i zgłoszenia na stronie: konferencje.software.com.pl/ibs