Konferencje AASO

Przedstawiamy konferencje, które odbędą się już niedługo we Wrocławiu i Warszawie m.in. SecureCON organizowaną przez AASO Akademię Alternatywnych Systemów Operacyjnych.

SecureCON

AASO Akademia Alternatywnych Systemów Operacyjnych zaprasza na pierwszą edycję konferencji poświęconej bezpieczeństwu, o wymownie brzmiącej nazwie SecureCON. Swoimi prelekcjami uświetnią ją, Prof. Mirosław Kutyłowski, Joanna Rutkowska, Łukasz Bromirski i wielu, wielu innych. Organizatorzy oferują możliwość akredytacji w trzech wariantach; firmom, osobom indywidualnym i uczniom/studentom, przy czym Ci ostatni będa zeń korzystać na warunkach promocyjnych. Szczegóły na stronie Konferencji: SecureCON.

EduCON

Pierwsza edycja EduCON-u odbędzie się pod hasłem „Open Source w Administracji i Edukacji”. Konferencja trwać będzie 3 dni i jest skierowana do pracowników ośrodków administracyjnych oraz placówek edukacyjnych. Organizator – AASO Akademia Alternatywnych Systemów Operacyjnych – serdecznie zaprasza wszystkich tych, którzy pragną wziąć w niej udział. Szczegóły na stronie Konferencji: EduCon.

Letnia Szkoła

We Wrocławiu, za sprawą AASO Akademii Alternatywnych Systemów Operacyjnych, ruszyła wielka inicjatywa szkoleniowa oparta całkowicie o otwarte oprogramowanie. W ramach Letniej Szkoły organizowane są cykle szkoleń poświeconych Linuksowi oraz programowaniu. Wydają się one być nie lada gratką dla studentów i uczniów szkół średnich, ponieważ właśnie dla tych odbiorców organizatorzy obniżyli ceny szkoleń o połowę.