Microsoft Office XP – przewodnik po produkcie

Przewodnik po produkcie zaprojektowano w celu pomocy przy ocenie Microsoft Office XP. Przewodnik ten skupia się na nowych i ulepszonych funkcjach wspólnych pakietu Microsoft Office.

Gdy zespół Office rozpoczął planowanie i tworzenie pakietu Microsoft Office XP, brano pod uwagę wiele czynników przy tworzeniu funkcji i rozwiązań dla klientów. Szczególnie uważnie potraktowano komentarze użytkowników indywidualnych, zespołów i firm. Użytkownicy ci informowali programistów o problemach w swojej pracy, rozwiązaniach tych problemów i w jaki sposób bieżąca wersja Office ułatwia im osiągnięcie większej produktywności.

Microsoft Office XP – przewodnik po produkcie, omawia komentarze klientów i przedstawia ulepszone możliwości Office XP rozwiązujące problemy użytkowników. Dokument jest podzielony na trzy części omawiające możliwości korzystania z Office XP:

Użytkownicy indywidualni
Bez względu na to czy jesteś administratorem sieci, właścicielem małej firmy, pracownikiem firmy, lub osobą pracującą w domu, jesteś indywidualnym użytkownikiem pakietu Office. Korzystasz z aplikacji Office, aby uzyskać większą produktywność i podejmować lepsze decyzje. Office XP daje ci nowe możliwości w zakresie większej kontroli nad funkcjonowaniem pakietu Office, łatwiejszego dostępu do informacji z sieci Web lub aplikacji Office oraz narzędzia chroniące ważne informacje.

Praca w grupie
Obecnie praca w grupie jest zjawiskiem bardzo popularnym w firmach. Bez względu na to czy pracujesz nad dokumentem z jedną osobą lub z grupą współpracowników, Office XP posiada łatwe w użyciu narzędzia ułatwiające zespołowi współużytkowanie dokumentów i współpracę.

Firmy
Firmy dowolnej wielkości chcą być pewne, że ich inwestycja w oprogramowanie przynosi znaczne korzyści firmie i użytkownikom. Dzięki Office XP korzyści te nie wynikają jedynie z funkcji instalacji i administracji, lecz również z nowych funkcji oprogramowania w skali platformy dla całej firmy. Office XP oferuje firmom wiele narzędzi umożliwiających ograniczenie kosztów, poprawę instalacji, administracji i zarządzania, a także wbudowane dostosowane i zintegrowane rozwiązania korporacyjne spełniające potrzeby firm.

Dla zainteresowanych, zamieszczamy dokument Microsoft Office XP – przewodnik po produkcie (Plik Word 2000 – 260 KB)