Microsoft Technology Summit 2005

Rozpoczyna się rejestracja uczestników na Microsoft Technology Summit 2005, największą w Polsce konferencję techniczną dla programistów i specjalistów IT. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 września 2005 r. w Warszawie.

Microsoft Technology Summit jest konferencją dedykowaną dla programistów i specjalistów IT, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami kształtującymi rynek informatyczny na całym świecie.

W konferencji weźmie udział 2 500 uczestników. Będą oni mieli do wyboru 48 sesji technicznych z 5 różnych obszarów tematycznych, stanowiących przekrój przez wszystkie rozwiązania oferowane przez Microsoft, tj. systemy bazodanowe, rozwiązania infrastrukturalne, narzędzia deweloperskie czy platforma Microsoft Office System.

Sesje prowadzone będą przez 30 wybitnych specjalistów
z Polski i zagranicy.

Wśród nich znajdą się takie postacie jak Rafał Łukawiecki – ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa IT, wybrany najlepszym prelegentem podczas konferencji IT Forum oraz TechEd 2005, czy też Fred Baumhardt – wybitny konsultant firmy Microsoft do spraw bezpieczeństwa.

Każdy z uczestników samodzielnie skomponuje indywidualny harmonogram konferencji, wybierając sesje najbardziej odpowiadające jego zainteresowaniom.

Do dyspozycji uczestników będzie laboratorium komputerowe wyposażone w 100 stacji roboczych, w którym w praktyce będzie można pogłębić wiedzę zdobytą podczas sesji.

„Microsoft Technology Summit 2005 to 2.500 indywidualnych konferencji stworzonych przez uczestników. Ogromny wybór sesji, prowadzonych przez wybitnych ekspertów, pozwala każdemu, kto weźmie udział w tym wydarzeniu, zaplanować swoją własną konferencję i pogłębić wiedzę w najbardziej interesujących dziedzinach, nie tylko w teorii, ale i w praktyce” – mówi Jacek Myrcha, dyrektor działu Business and Marketing Organization w polskim oddziale Microsoft.

Konferencja odbędzie się w dniach 28-29 września 2005 w Warszawie. Rejestracja odbywa się poprzez stronę www.mts2005.pl i potrwa do 21 września 2005.

Miejsce
Centrum Konferencyjno – Kongresowe PWSBiA
ul. Bobrowiecka 9, Warszawa

Opłaty

150 zł – dla subskrybentów DevFlash, TechNet Flash, moderatorzy i czytelnicy WSS.pl, MVP i członkowie klubów Microsoft (DevClub, SE Club) – do dnia 26 sierpnia lub do wyczerpania liczby miejsc,

400 zł do 26 sierpnia,

800 zł od 27 sierpnia do 21 września.

Bonus

1000 pierwszych osób otrzyma kupon o wartości 50 zł na dowolną książkę wydawnictwa Microsoft Press.
www.mts2005.pl