Netia wprowadza ryczałt internetowy

Od niedawna abonenci Telekomunikacji Polskiej S.A. mogą cieszyć się tańszym połączeniem korzystająć z Internetu poprzez dostępne pakiety Internetowe oferowane przez ów firmę. Jednak jak się okazuje, Netia wprowadziła już taką usługę znacznie wcześniej.

Netia do swojej usługi wprowadziła tzw. Rryczałt internetowy dla abonentów innych operatorów telekomunikacyjnych, wykorzystujących wdzwaniany dostęp do Internetu (tzw. call-back). Usługa ta uzupełnia obecną ofertę Netii, dając możliwość korzystania z Internetu przez określoną liczbę godzin miesięcznie za zryczałtowaną opłatą także internautom nie będącym abonentami Netii.

Ryczałt internetowy rozliczany jest z dokładnością do każdej rozpoczętej minuty. Usługa jest dostępna dla abonentów innych operatorów, którzy są użytkownikami usługi call-back oferowanej przez Netię i mieszkają w następujących strefach numeracyjnych: warszawskiej, poznańskiej, radomskiej, siedleckiej, lubelskiej, katowickiej, pilskiej, kaliskiej, włocławskiej i kieleckiej.

Netia oferuje następujące rodzaje ryczałtu:

Ryczałt internetowy Opłata miesięczna
brutto
Internet 50
50 godzin miesięcznie 74,90 zł
Internet 100
100 godzin miesięcznie 107,00 zł
Internet nocą
Nielimitowany czas połączeń do Internetu w godz. 00:00 – 06:00 53,50 zł

Po wykorzystaniu godzin w ramach ryczałtu można nadal korzystać bez przeszkód z Internetu płacąc za połączenia zgodnie ze stawkami określonymi w taryfie.