Polskie Towarzystwo Użytkowników rozwiązań Novella

Polskie Towarzystwo Użytkowników (PTUN) rozwiązań Novella organizuje w dniach 20-21 lutego warsztaty Networks 2003, które odbędą się w doskonale wyposażonych obiektach Wyższej Szkoły Biznesu i Informatyki w Bielsku Białej, położonych w malowniczej okolicy u podnóża masywu Szyndzielni i Klimczoka.

Networks 2003 to spotkania specjalistów w dziedzinie sieci komputerowych, mające na celu poszerzenie wiedzy i wymianę doświadczeń uczestników. W czasie imprezy przedstawione zostaną nowości i trendy w świecie sieci oraz plany Novella na nadchodzące miesiące – w tym najnowsza wersja platformy Novell NetWare 6.1, wzbogacona o mechanizmy Apache, MySQL, PostgreSQL i PHP. Wiele uwagi poświęcone zostanie przedstawieniu możliwości rozwiązań Novella w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa systemów informatycznych, usprawnienia wymiany informacji, tworzenia portali firmowych, zarządzania sieciami itd. zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej, w oparciu o doświadczenia polskich użytkowników.

Tematy kilkunastu sesji technicznych oraz praktycznych warsztatów przy komputerach zestawiono na podstawie zgłoszonych do PTUN propozycji. Sesje i warsztaty poprowadzą doświadczeni instruktorzy z firmy Novell i wiodących autoryzowanych ośrodków edukacyjnych (Centrum Technik Sieciowych i Techmex), PTUN oraz partnerów imprezy i klientów Novella (AdRem, Delphi Poland).

Podczas konferencji zaplanowano także panele dyskusyjne, w trakcie całej imprezy przewidziano też możliwość indywidualnych konsultacji z dyplomowanymi inżynierami Novella (meet the experts).

Program warsztatów, warunki uczestnictwa i karta zgłoszenia dostępne są w Internecie pod adresem www.ptun.org.pl.