Ruszyła rejestracja na konferencję meetBSD 2006!

Od ubiegłego wtorku wszyscy miłośnicy systemów unixowych, w tym w szczególności z rodziny *BSD mają możliwość zarejestrowania się na trzecią edycję konferencji z cyklu meetBSD.

W tym roku impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 25-26 listopada 2006.

W tym czasie swoje prelekcje wygłoszą wybitni specjaliści – m.in. jedyni w Polsce oficjalni twórcy systemu FreeBSD, przedstawiciele firmy Home.pl, a także zaproszeni goście z zagranicy.

Konferencja meetBSD 2006 to możliwość uzyskania najświeższych informacji dot. różnych środowisk unixowych, poznania najnowszych, wykorzystywanych technologii, spotkania osób oraz firm, które na co dzień pracują z w/w systemami, a także jest to miejsce wymiany poglądów, spostrzeżeń, rozwiązywania problemów i niejasności technicznych.

Dotychczasowe edycje (2004, 2005) zawsze spotykały się z ogromnym zainteresowaniem oraz bardzo pozytywną opinią uczestników.

Wysoki poziom merytoryczny wykładów oraz niezapomniana atmosfera czynią meetBSD jedną z najbardziej poważanych konferencji na temat systemów uniksowych w Polsce.

meetBSD to również świetna zabawa i towarzyskie spotkanie, na którym, jak podpowiada historia, wieczory są pełne wrażeń i atrakcji.

W tym roku organizatorzy przewidzieli „obowiązkowe” spotkanie integracyjne, na którym nie zabraknie dobrej muzyki, atrakcji w postaci konkursów oraz przygotowanych niespodzianek.

Sponsorem głównym konferencji jest firma Home.pl, największy w Polsce dostawca usług hostingowych.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!
http://www.meetbsd.org