Tydzień z Corelem w vortalu dobreprogramy.pl

W dniach od 28 marca do 3 kwietnia w vortalu dobreprogramy.pl – popularnym polskim serwisie poświęconym legalnemu oprogramowaniu, odbywać się będzie akcja „Tydzień z Corelem”. Jej celem jest umożliwienie bezpośredniego kontaktu polskim użytkownikom z producentem.

Na czas „Tygodnia z Corelem” przygotowano cały szereg atrakcji. Oprócz dostępnych już w vortalu dobreprogramy.pl opisów i wersji testowych produktów sygnowanych marką Corel, opublikowane zostaną artykuły i demonstracje. Wśród tematów jakie zamierzają poruszyć organizatorzy będą możliwości wykorzystania programów, prezentacja tańszych wersji programów i informacje o licencjach edukacyjnych. Miłośników flagowego CorelDRAW Graphics Suite zapewne zainteresuje historia tego pakietu. Wszyscy sympatycy firmy Corel będą mieli okazję zapoznać się z lekturą wywiadu jaki specjalnie dla czytelników vortalu udzielą pracownicy europejskiego oddziału Corel UK Ltd. Będzie można dowiedzieć się m.in. skąd wzięła się nazwa Corel.

Aby umożliwić bezpośredni kontakt polskich użytkowników z pracownikami firmy Corel, dla wszystkich czytelników vortalu, został przygotowany specjalny formularz do zadawania pytań. Na pytania odpowiadać będą eksperci z firmy Corel, najciekawsze z pytań zostaną opublikowane podczas „Tygodnia z Corelem”. Będzie to niepowtarzalna okazja aby uzyskać potrzebne informacje, zasięgnąć porady czy też rozwiązać ew. problemy techniczne lub licencyjne. Całość atrakcji dopełni konkurs z wieloma nagrodami, wśród których będzie m.in. oprogramowanie firmy Corel. Redakcja vortalu zachęca do udziału w tym wydarzeniu nie tylko osoby profesjonalnie zajmujące się grafiką ale wszystkich użytkowników komputerów.

Wszystkie materiały podczas „Tygodnia z Corelem” będą publikowane na specjalnej witrynie wydzielonej z vortalu, dostępnej pod adresem corel.dobreprogramy.pl. Już dziś można znaleźć tam wspomniany formularz, za pośrednictwem którego można zadawać pytania – do czego gorąco zachęcamy.