Windows Media Player 10 po polsku

Do pobrania dostępna jest już polska wersja odtwarzacza multimedialnego Windows Media Player 10. Dla przypomnienia Windows Media Player to cechujący się nowatorskim wyglądem program, który oferuje łatwość wyszukiwania, pobierania i odtwarzania multimediów cyfrowych na komputerze z systemem Windows XP oraz zapewnić dostęp do nich w dowolnym miejscu przy użyciu wielu urządzeń przenośnych.

Przypomnimy, że interfejs Windows Media Player 10 został poddany daleko idącym modyfikacjom, dzięki czemu wykonywanie typowych zadań z zawartością multimedialną jest teraz szybsze i bardziej intuicyjne. Program oferuje nowe metody obsługi wielu rodzajów multimediów cyfrowych: muzyki, wideo oraz zarejestrowanych programów telewizyjnych i obrazów. Ponadto obsługuje ponad 75 przenośnych odtwarzaczy multimedialnych, dzięki czemu użytkownicy mogą odtwarzać pliki muzyczne w formacie cyfrowym na wielu urządzeniach. Obsługa masowych urządzeń magazynujących i urządzeń nowej generacji obejmuje funkcję automatycznej synchronizacji multimediów – muzyki, nagrań wideo, obrazów i zarejestrowanych programów telewizyjnych – z przenośnymi odtwarzaczami muzycznymi i wideo.

W najnowszym odtwarzaczu również miejsce znalazła funkcja „inteligentnego zmieniacza”, która upraszcza zarządzanie nawet najbardziej obszernymi kolekcjami multimediów cyfrowych, przyspieszając wyszukiwanie i ułatwiając odtwarzanie tych multimediów. W programie można także zgrywać własne dyski CD w kilku najpopularniejszych formatach – program umożliwia obsługę zgrywania w formacie WMA wysokiej jakości oraz w formacie MP3 o dużej szybkości transmisji bitów.

Więcej informacji dotyczących Windows Media Player 10 znajdują się na tej stronie, stąd natomiast można pobrać jego polską wersję.