Wiosenna promocja neostrady tp

Od dziś klienci Telekomunikacji Polskiej mogą skorzystać z „Wiosennej promocji neostrady tp”. Polega ona na obniżeniu opłaty aktywacyjnej do 1 zł + VAT i opłaty abonamentowej do 1 zł + VAT za pierwsze 30 dni korzystania z każdej z opcji usługi.

Okres promocyjny rozpoczyna się z dniem rejestracji usługi neostrada tp. Żeby skorzystać z oferty, trzeba w czasie trwania promocji zamówić usługę na czas określony – 12 miesięcy. Promocja trwa do 30 kwietnia 2005 roku zaś regulamin promocji jest dostępny na stronach internetowych www.neostrada.pl i www.tp.pl.

Obecnie Telekomunikacja proponuje klientom trzy opcje neostrady tp:
z prędkością do 128 kb/s (abonament poza promocją – od 59 zł miesięcznie)

z prędkością do 512 kb/s (abonament poza promocją – od 99 zł miesięcznie)

z prędkością do 1024 kb/s (abonament poza promocją – od 149 zł miesięcznie)
Klient korzystający z promocji wiosennej może łączyć ją z innymi promocjami: „Zestaw startowy neostrada tp”, „Zamów Neostradę tp przez www”, „Z powrotem za darmo”. W przypadku połączenia promocji wiosennej i promocji „Zestaw startowy neostrada tp” okresy promocyjne właściwe dla obu promocji sumują się.

A zatem jak widać Telekomunikacja Polska, aby pozyskać nowych klientów systematycznie obniża ceny swoich usług, o których już nie raz pisaliśmy. Czy ta tendencja zniżkowa będzie nadal się utrzymywała czy może też Telekomunikacja Polska chce, zupełnie tak samo jak w przypadku SDI, „wyprzedać” jak największą ilość ofert na Neostradę, po czym wprowadzić nową jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę…

Szczegóły wszystkich promocji można znaleźć na stronie www.neostrada.pl.

Źródło informacji: Telekomunikacja Polska