Żegnaj Areno

Z zalem informujemy o upadku portalu internetowego www.arena.pl. Wczoraj akcjonariusze złożyli wniosek o upadlosc portalu, na glownej stronie pojawil sie natomiast ponizszy tekst:
Drodzy Użytkownicy.
Z przykrością informujemy, że portal Arena.pl przestaje istnieć.
Byliście z nami w naszych dobrych i tych trochę gorszych chwilach, to dzięki Wam istnieliśmy. Dziękujemy za to, że byliście nam wierni i korzystaliście z naszych serwisów. Niestety z przyczyn od nas niezależnych musimy się pożegnać. Przepraszamy Was za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze kiedyś w sieci.
Zespół Arena.pl S.A.
No coz, szkoda. Ich wyszukiwarka, bedaca jedna z najlepszych w polskim internecie, bedzie nadal dostepna pod adresem http://www.netsprint.pl.

Najbardziej zaskujace jest to, ze jeszcze pol roku temu Arena.pl miala przed soba swietlana przyszlosc. Tak przynajmniej zapewnial mnie, jeden z ich dyrektorow, umieszczonych w lipcu tego roku na okladce WPROST, jako jeden z najlepszych specjalistow od spraw marketingu w Polsce. (sic!)

Wedlug opinii ekspertow, Arena mialaby szanse pozostac na rynku, gdyby nie zerwanie umowy przez spolke Tel-Energo, dysponujaca siecia szkieletowa w calej Polsce. Fiaskiem zakonczyla sie tez emisja akcji na gielde.

A pomyslec, ze kiedys byl to trzeci portal w Polsce…….

Thx to demreath